BuKurye, acil gönderi ihtiyacınız olduğu anda, bir eşyanızı ya da dokumanınızı bir yerden biryere göndermek adına lokasyonları seçerek kilometre bazlı fiyat teklifi aldığınız ve çağır butonu ile kurye çağırdığınız bir mobil uygulamadır. Uygulama aracılığı ile gönderilerinizi de anlık takip edebilirsiniz.
BuKurye olarak, sizlerin yaptığı online alışverişleri de 2 saat içerisinde sizlere ulaştırabilmek adına anlaşmalı olduğumuz e-ticaret markaları adedini arttırmaya çalışıyoruz. Böylelikle alışverişiniz esnasında “BuKurye Hızlı Gönderi” seçeneğini anlaşmalı olduğumuz e-ticaret sayfalarında görebileceksiniz.
Gönderilerinizin daha güvenli olması için, ya da gönderilerinizi takip edebilme avantajını elde edebilmek için, aynı zamanda da daha uygun fiyatlar ile gönderi yapabilmek için BuKurye’yi kullanmalısınız. Oldukça kolay kullanım arayüzü olan BuKurye uygulaması sizlere sürekli aynı lokasyonlara doğru yaptığınız gönderimleriniz için adres defteri, gönderi tekrarla v.s. gibi işlerinizi hızlandıran seçenekler de sunuyor.
bukurye’de tüm gönderiler, ödemeler, talepler v.s. kayıt altındadır, sizlere yönlendirdiğimiz tüm çalışanlarımız belirli bir kriter doğrultusunda çalışma arkadaşımız olmuş kişilerdir. Kullanıcı sözleşmesinde de belirttiğimiz gibi kişisel bilgilerinizi korumak adına en sıkı güvenlik denetimlerini uyguluyoruz.
Gönderileriniz gönderim bedelinizin üç katına kadar garanti kapsamındadır.
bukurye IOS, Andrid ve Web platformlarında üye olunarak kullanılabilir durumdadır. Şimdilik bukurye yalnızca istanbulda hizmet vermektedir
bukurye'de nakit (kapıda ödeme), kredi kartı (visa-master-amex), Paypal ve BKM Express ödeme seçenekleri var. BKM Express ile taksit yaptırabilme imkanına sahipsiniz. Ayrıca bukurye, kapıda ödeme hariç tüm ödemelere otomatik elektronik fatura kesmektedir Ayrıca Kapıya gelen kurye görevlisi arkadaşımıza fatura bilgilerinizi vererek kapıda faturanızı kestirtebilirisiniz.